فعال شدن شعبه حزب مردم سالاری در شهرستان کازرون

فعال شدن شعبه حزب مردم سالاری در شهرستان کازرون

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه‌ها برای فعال شدن شعبه حزب مردم سالاری در شهرستان کازرون بسته هستند 0 دسته : اطلاعیه‌ها ، دسته‌بندی نشده ، مطالب عمومی

امین عباسی، قائم مقام دبیر حزب مردم‌سالاری شعبه استان فارس در گزارش عملکرد حزب متبوع خود فعال شدن شاخه جوانان و دانشجویان را اولویت مهم برنامه‌های حزب دانست. حزب مردم‌سالاری شعبه استان فارس در راستای اهداف و چارچوب‌ها‌ی تعریف شده حزب فعالیت‌ها و اقدامات گوناگونی را دنبال می‌نماید که در ذیل به گوشه‌هایی از این فعالیت‌ها در قالب عملکرد‌های شعبه استان فارس می‌پردازیم:

-‌ دیدار مکرر اعضای شورای مرکزی استان با مسئولین استان فارس در جهت اهمیت دادن به کارهای حزبی

-‌ دیدار با نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی‌و تاکید بر استفاده مسئولین از نفراتی که سابقه کار تشکیلاتی دارند در جهت توسعه سیاسی و مدیریتی

-‌ عضو‌گیری در مرکز استان و شهرستان‌های استان

-‌ فعال شدن شاخه جوانان حزب در استان از اولویت‌های حزب شعبه فارس است

-‌ فعال شدن شعب شهرستان‌های کازرون، نور‌آباد ممسنی، فیروز‌آباد، شیراز، داراب، آباده

-‌ انتشار مواضع و بیانیه‌های متعدد در اتفاقات و فعل و انفعالات داخلی و خارجی نظیر:حمایت ازشعار سال (دولت – ملت‌، همدلی و همزبانی)از سوی مقام معظم رهبری- موضعگیری در خصوص مذاکرات هسته‌ای و حمایت از تیم مذاکره‌کننده کشورمان

– فعال شدن شعب دانشجویی و جوانان حزب در استان.در این خصوص نیز با برگزاری جلسات متعدد به تشریح وظایف و عملکردها و اهمیت نقش جوانان در حزب در چارچوب اهداف حزبی می‌پردازیم.

-‌ حضور دکتر کواکبیان دبیر کل حزب مردم‌سالاری در دانشگاه شیراز و مناظره با دکتر نجابت نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با موضوع دستاوردهای نظام بعد از انقلاب اسلامی که در تالار فجر دانشگاه شیراز برگزار گردید و مورد استقبال فراوان دانشجویان قرار گرفت. با توجه به اتفاقاتی که در سفر دکتر علی مطهری افتاده بود حضور دکتر کواکبیان بعد از آن اتفاق اولین حضور یک فرد سیاسی با گرایش اصلاح‌طلبی در استان فارس بود که به قول دکتر کواکبیان تابوی حضور اصلاح طلبان بعد از آن رفتار ناشایست با دکتر مطهری در شیراز شکست . در حاشیه این دیدار دانشجویانی از استانهای همجوار و فعالین سیاسی استان فارس با دکتر کواکبیان ملاقات و دعوتنامه‌هایی مبنی بر حضور ایشان در دیگر شهرهای استان فارس و دانشگاه‌های استان‌های همجوار تقدیم دکتر کواکبیان گردید.

-‌ دیدار قائم مقام حزب در استان با برخی از اعضای شورای هماهنگی اصلاحات

-‌ رایزنی برخی از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در سال جاری جهت قرار گرفتن در لیست حزب

-‌ دیدار اعضای شورای مرکزی شعبه استانی با نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی

شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری استان فارس در نظر دارد بزودی در تمامی شهرستان‌های استان فارس دفتر حزب را بازگشایی و نسبت به عضوگیری در شهرستان‌ها اقدام جدی نماید.

در حال حاضر نسبت به شناسایی کاندیداهای احتمالی مجلس در تمامی شهرستان‌های استان فارس اقدامات خوبی صورت گرفته و بنا بر صحبت‌های دبیر کل حزب دکتر کواکبیان انتخابات مجلس شورای اسلامی در وهله اول لیست مشترک شورای هماهنگی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و به دست آوردن اکثریت کرسی‌های مجلس در استان فارس در دسترس خواهد بود‌، ما نیز در راستای همین سیاست‌های ابلاغی حزب سعی بر عملیاتی کردن این سیاست‌ها خواهیم داشت.

لینک اصلی

1